LAJMI I FUNDIT:

Shqipëria mëson datat e ndeshjeve për Euro 2024

Shqipëria mëson datat e ndeshjeve për Euro 2024

Në Hamburg të Gjermanisë u bë hedhja e shortit për Euro 2024, ndërsa Shqipëria ishte tejet e pafat.

Ceremonia filloi në ora 18:00, ndërsa kuqezinjtë nuk mund të mendonin për një grup më të vështirë se kaq.


U bë e ditur fillimisht se Shqipëria do të jetë në Grupin B me Spanjën, dhe nga këtu filloi gjithçka si është më së keqi.

Skandal në shortin për Euro 2024: U dëgjuan zëra nga marrëdhënie intime, Giorgio Marchetti kërkoi të ndalej 'zhurma'
Lexo po ashtu Skandal në shortin për Euro 2024: U dëgjuan zëra nga marrëdhënie intime, Giorgio Marchetti kërkoi të ndalej 'zhurma'

Në grup me Shqipërinë më pas u shortuan edhe Kroacia me Italinë, duke e bërë këtë edhe “Grupin e Vdekjes”.

Orari i ndeshjeve të Shqipërisë:

15 qershor: Italia – Shqipëria, Dortmund;
19 qershor: Kroacia – Shqipëria, Hamburg;
24 qershor: Shqipëria – Spanja, Düsseldorf. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Shembull që duhet ndjekur: Bayerni uron Leverkusenin për titullin e kampionit

Shembull që duhet ndjekur: Bayerni uron Leverkusenin për titullin e kampionit

Bundesliga

"Në çdo kampionat tjetër do të krijoja distancë" - Arteta flet pas gabimit dhe tregon se si e ka planin t'ia marrë titullin Cityt

Premier League
Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Liga e Kampionëve
Bayern Munich nis bisedimet me tre herë fituesin e Ligës së Kampionëve për postin e trajnerit

Bayern Munich nis bisedimet me tre herë fituesin e Ligës së Kampionëve për postin e trajnerit

Bundesliga
Graniti feston me familje, babai i tij ka disa fjalë për Xabi Alonson

Graniti feston me familje, babai i tij ka disa fjalë për Xabi Alonson

Bundesliga
Deklaratë e madhe nga Xabi Alonso pas shpalljes kampion me Leverkusenin në Bundesliga

Deklaratë e madhe nga Xabi Alonso pas shpalljes kampion me Leverkusenin në Bundesliga

Bundesliga
Kalo në kategori