LAJMI I FUNDIT:

I shpëton vdekjes për “një fije floku”, del nga lokali në qytetin spanjoll – rrobalarësja shpërthen

I shpëton vdekjes për “një fije floku”, del nga lokali në qytetin spanjoll – rrobalarësja shpërthen

Një burrë në Spanjë mashtroi vdekjen, kur për pak sekonda i shpëtoi më të keqes derisa ishte duke u larguar nga një lokal që pastron dhe thanë rrobat.

Reklama

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur burri arrin të largohet nga lokali, dhe t’i shpëtojë shpërthimit të fuqishëm të rrobalarëses e cila shkatërroi tërë lokalin, transmeton Telegrafi.

Shpërthimi i fuqishëm bëri që një top i zjarrtë të ngritet në ajër dhe tërë lokalin ta shkatërrojë, kurse burri për pak sekonda i shpëton vdekjes.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin spanjoll La Coruna, kurse burri është cilësuar si njeriu më me fat dhe do të ishte e pabesueshme si rrëfim, po të mos ishin kamerat e sigurisë.

Për fat të mirë askush nuk është lënduar nga ky shpërthim, kurse akoma nuk dihet shkaku që çoi te shpërthimi i rrobalarëses. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Inicialet

Inicialet "SRB" vendosen në ambasadën e Kosovës në Kroaci, reagon deputetja shqiptare Lekaj-Përlaskaj

Kroacia
Shpërthim i fuqishëm në Ankara në afërsi të Parlamentit – raportohet edhe për të shtëna armësh

Shpërthim i fuqishëm në Ankara në afërsi të Parlamentit – raportohet edhe për të shtëna armësh

Turqia
Njësia e operatorëve të dronëve ukrainas që nuk po i lë “askund” vend ushtrisë së Vladimir Putinit

Njësia e operatorëve të dronëve ukrainas që nuk po i lë “askund” vend ushtrisë së Vladimir Putinit

Evropa
Sekretari britanik i mbrojtjes 'do të dërgojë trupa në Ukrainë'

Sekretari britanik i mbrojtjes 'do të dërgojë trupa në Ukrainë'

Evropa
Sulm me bombë para Parlamentit turk, njëri prej sulmuesve hidhet në erë – tjetri neutralizohet nga policia

Sulm me bombë para Parlamentit turk, njëri prej sulmuesve hidhet në erë – tjetri neutralizohet nga policia

Turqia
Putini shfaqet me një shenjë të errët të pashpjegueshme në ballin e tij gjatë paraqitjes së fundit

Putini shfaqet me një shenjë të errët të pashpjegueshme në ballin e tij gjatë paraqitjes së fundit

Evropa
Kalo në kategori