Para tre muajve, Shpat Kasapi e publikoi këngën e fundit që i solli suksese.

Këngëtari ka nisur xhirimet e videokëngës së re, që siç shihet pritet të publikohet së shpejti.

Të gjitha lajmet nga Shpat Kasapi Të gjitha lajmet nga Shpat Kasapi

Ai përmes rrjeteve sociale ka zbuluar se është në finalizim e sipër të një projekti të ri muzikor.

“Në përgatitje të videoklipit të ri, diçka po zihet së shpejti”, ka thënë Kasapi në videon e tij të ndarë me ndjekësit në InstaStory.

Sa i përket jetës private, Kasapi ka zbuluar se është në një lidhje dhe që do të fejohet shumë shpejt me një vajzë nga Kosova, të cilën nuk e ka bërë ende publike. /Telegrafi/