Këngëtarët Shpat Kasapi dhe Blerina kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Dashni pa krahë” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ritmike.

Muzika është realizuar nga Don Kozeli dhe Blerina Braka, dhe po të njëjtët kanë shkruar edhe vargjet e tekstit.

Foto: Shpat Kasapi/YouTube

Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin dyshja vijnë me një paraqitje mjaft të veçantë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndërkohë, ana vizuale i është besuar DON Production.

Përndryshe, ky është bashkëpunimi i dytë për Blerinën dhe Shpatin, pasi vite më parë ata publikuan këngën “Zogu ti”, e cila ishte pritur mirë nga publiku. /Telegrafi/