LAJMI I FUNDIT:

Shota-Xhulit: I ke pasur pretendimet për të qenë në një reklamë ndërkombëtare, përfundove në paketim të miellit

Shota-Xhulit: I ke pasur pretendimet për të qenë në një reklamë ndërkombëtare, përfundove në paketim të miellit

Aktorja Shota Baraliu dhe modelja Xhuli Nura kanë pasur një përplasje tjetër në Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Ato kanë debatuar për mosmarrëveshjet që kanë pasur gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBVK, ku vazhdimisht janë zënë njëra me tjetrën.

Shota u shpreh e lumtur që miku i saj, reperi Stresi, e fitoi Big Brother-in në finalen e madhe dhe jo Xhuli.

Mospjesëmarrja në Post BBVK, Vedati reagon duke publikuar sondazhet që e kanë nxjerrë atë fitues dhe jo Stresin
Lexo po ashtu Mospjesëmarrja në Post BBVK, Vedati reagon duke publikuar sondazhet që e kanë nxjerrë atë fitues dhe jo Stresin

Madje kësaj të fundit iu drejtua duke i thënë se ka pasur pretendime që të bëhet fytyrë promovuese e një kompanie ndërkombëtare, por u bë imazhi i një kompanie të miellit.

“Ti s’e ke fituar çmimin, ke pasur pretendime për të qenë në një reklamë ndërkombëtare, por përfundove në paketim të miellit”, i ka thënë Shota-Xhulit.

Debat i ashpër në Post BBVK, Shota akuzon produksionin: Sado që e favorizuat Xhulin, e fitoi Stresi
Lexo po ashtu Debat i ashpër në Post BBVK, Shota akuzon produksionin: Sado që e favorizuat Xhulin, e fitoi Stresi

Me këtë ajo iu referuar faktit që Xhuli në natën finale fitoi një kontratë një vjeçare bashkëpunimi me komapninë e miellit “M&Sillosi”, për t’u bërë imazh i promovimit të produkteve të tyre. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Magazina
Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina

"I'm Good (Blue)" nga Bebe Rexha dhe David Guetta arrin një miliard dëgjime në Spotify

Magazina
Rita Ora ua tregon të pasmet paparacëve pas përfundimit të stërvitjes së fitnesit

Rita Ora ua tregon të pasmet paparacëve pas përfundimit të stërvitjes së fitnesit

Magazina
Kalo në kategori