Shkumbin Ismaili ka publikuar këngën e re me titull “Se ç’mu desh” që e ka kompletuar me videoklip.

Vet këngëtari është kujdesur për muzikën dhe tekstin e kësaj kënge, ndërsa i ka qëndruar besnik stilit të tij.

Valter Beqo ka bërë miksimin dhe masterizimin, në kitarë ka luajtur Arjan Gjici, kurse në bas kitarë Elton Muci.

Ana vizuale në realizimin e videoklipit i është besuar Max Production. /Telegrafi/