0Shares

Adelina Ismaili është gati për projektin e ri të saj.

Diva e muzikës moderne shqiptare është rikthyer fuqishëm në skenën e shoubizit së fundmi.

Pjesëmarrjet e saj në skenë pasi ju përkushtua një kohë familjes kanë qenë më të shpeshta.

Dhe, tash Adelina është gati për projektin e radhës muzikor.

🌞🥂🌊

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on May 4, 2018 at 11:56am PDT

Me flokë dredha dhe me një grim fantastik, është Sellma ajo që ka arritur të bëjë Adelinën të duket si një mbretëreshë.

Ky është vetëm një prej transformimeve të shumta të Sellmës, duart e të cilës janë besuar nga yjet e estradës për të realizuar grimin.

Adelina Ismaili kështu po bëhet gati për një projekt të madh që ka potencial për t’u bërë hit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)