LAJMI I FUNDIT:

Sarah pohon se e diskutojnë martesën me DJ PM

Sarah pohon se e diskutojnë martesën me DJ PM
(Foto: Instagram/sarah.berisha)

Sarah Berisha dhe DJ PM janë ndër çiftet që dolën nga edicioni i parë i spektaklit televiziv, ‘Big Brother VIP’.

Reklama

Blogerja dhe muzikanti e nisën romancën brenda shtëpisë së famshme dhe e vazhduan atë edhe pas largimit.

Çifti i njohur është vazhdimisht temë e faqeve rozë, pasi jeta e tyre private përcillet në vazhdimësi.

(Foto: Instagram/sarah.berisha)

Gjatë një bashkëbisedimi pyetje-përgjigje me ndjekësit në Instagram, njëri prej tyre e ka pyetur nëse e ka ndërmjet të martohet me Pajtim Krasniqin (emri i vërtetë i DJ PM).

Vazhdojnë të mbajnë raporte të mira, bëhen bashkë disa nga ish-banorët e Big Brother VIP
Lexo po ashtu Vazhdojnë të mbajnë raporte të mira, bëhen bashkë disa nga ish-banorët e Big Brother VIP

“Po, madje atë gjë e diskutojmë çdo ditë”, ka thënë ajo.

Një tjetër pyetje ka qenë se çfarë i pëlqen më shumë te PM, ndërsa përgjigja ka qenë: “Shumë gjëra, por më e rëndësishmja kur kujdeset për mua dhe më jep shumë këshilla”. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/sarah.berisha)

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re

Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re "Trëndafil Blu"

Magazina
Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Magazina
Fifi rrëzohet gjatë provave të

Fifi rrëzohet gjatë provave të "Dancing With The Stars"

Magazina
Kalo në kategori