Krahas të qenit një këngëtare e suksesshme, Samanta Karavella shpesh merr vëmendjen e faqeve rozë.

E gjithë kjo vjen në saje të imazheve të njëpasnjëshme që publikon, në të shumtën e rasteve atyre provokuese.

E njëjta së fundmi ka realizuar një set të veçantë fotografik para aparatit të fotografit Norika Uka.

View this post on Instagram

💛 📸 @norikuka 💄 @arber_bytyqi_mua

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on Jul 4, 2019 at 8:53am PDT

Zeshkania është shfaqur mjaft atraktive, gjersa ka vënë në plan të parë dukjen e saj tërheqëse.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Në ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e llojllojshme nga fansat e saj të shumtë nuk kanë munguar.

Vlen të ceket se javën e kaluar Karavella solli këngën “Vonë”, të publikuar në janar në gjuhën angleze të titulluar “My Heart’s Song”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

💛 @fashionnova #ad

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on Jul 5, 2019 at 5:42am PDT