Tash e një kohë të gjatë, dy artistët më të dëgjuar të estradës kanë paralajmëruar projektin e tyre të përbashkët.

Bëhet fjalë për këngëtarët, Samanta Karavella dhe Skerdi, të cilët kanë bashkuar fuqitë e tyre për të krijuar diçka unike.

Dyshja përmes rrjetit social Instagram, kanë publikuar sekuenca të shkurtra nga klipi i këngës së re.

View this post on Instagram

Out now – N K N 🔥

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on Jul 7, 2020 at 9:06am PDT

“N.K.N” titullohet projekti i tyre, për të cilin është përkujdesur producenti Big Bang, ndërsa për melodinë dhe tekstin ka punuar Skerdi.

Ndonëse këngë verore, klipi është realizuar kryesisht në një lloj shkretëtire, ku artistët u shfaqën me stile të ndryshme.

View this post on Instagram

OUT NOW / N.K.N @skerdiago @bigbangbeats @maxproductional 🔥🔥🔥 Linku ne bio☝️

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on Jul 7, 2020 at 9:13am PDT

Për të gjithë xhirimet është përkujdesur Max Production, të cilat tashmë janë të qasshme nga fansat e tyre në platformën YouTube.

Që të dy njihen për bashkëpunime të shumta, por një i tillë mes tyre është realizuar për herë të parë, ndërsa po pëlqehet tej mase. /Telegrafi/