LAJMI I FUNDIT:

Sa mund të jeni një detektiv i mirë: A mund ta kuptoni se cili burrë është vrasësi?

Sa mund të jeni një detektiv i mirë: A mund ta kuptoni se cili burrë është vrasësi?

Nëse mendoni se mund të jeni një detektiv i mirë, provoni ta zgjidhni këtë enigmë.

Kjo është një lojë interesante truri që mund t’ju ndihmojë të rritni aftësitë tuaja të të menduarit krijues dhe ta bëni kohën tuaj të lirë më interesante.

Një grua është vrarë në një tualet restoranti. A mund ta merrni me mend se kush është vrasësi, bazuar në foto?


Dhe nëse nuk jeni të sigurt, ne ju sjellim një zgjidhje.

Vrasësi është njeriu numër 4.

Pse?

Para së gjithash, duket shumë i tensionuar, dhe është gjithashtu më afër me tualetin. Atij i mungon thika në tavolinë. Këmisha e tij është grisur në fund, dhe një pjesë e këmishës është pranë viktimës. Gjithashtu, personi numër 4 ka një gërvishtje në qafë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Fun
Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Interesante
Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Interesante
Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Virale
Ishte dashur të merrnin shumë urime, por vërshuan komentet negative

Ishte dashur të merrnin shumë urime, por vërshuan komentet negative

Fun
Moment i rrallë i jetës së egër: Hiena i dorëzohet luaneshave

Moment i rrallë i jetës së egër: Hiena i dorëzohet luaneshave

Interesante
Kalo në kategori