LAJMI I FUNDIT:

Sa kanë ndryshuar pas 30 vitesh aktorët e National Lampoon’s Christmas Vacation?

Sa kanë ndryshuar pas 30 vitesh aktorët e National Lampoon’s Christmas Vacation?

Vetëm pak ditë para Krishtlindjeve, Clark dhe Ellen Griswold planifikojnë të mbledhin një familje me ushqime të shijshme të modës së vjetër e po ashtu edhe me dhurata të bukura.

Reklama

Por, gjërat kurrë nuk shkojnë mirë në familjen e tyre të madhe dhe gjithçka kthehet në një katastrofë të vogël që ata kurrë nuk do ta harrojnë. Komploti është i thjeshtë, por është aq i vërtetë për jetën që ne njohim veten dhe miqtë tanë, dhe vazhdojmë të qeshim pa marrë parasysh sa herë kemi parë këtë komedi.

Këtë vit filmi që simbolizon frymën e tubimeve të Krishtlindjeve për shumë prej nesh, feston 30 vjetorin e tij.

Këtu në Bright Side ne nuk mund të presim për t’ju treguar se si familja dhe miqtë e Griswold kanë ndryshuar gjatë tri dekadave të fundit.

Chevy Chase si Clark Griswold

Beverly D’Angelo si Ellen Griswold

Johnny Galecki si Russ Griswold

Juliette Lewis si Audrey Griswold

Diane Ladd si Nora, Nëna e Clark

Randy Quaid si Eddie, Kushëriri i Ellen

Miriam Flynn si Catherine, Gruaja ee Eddie

Ellen Latzen si Ruby Sue, Vajza e e Eddie dhe Catherine

Nicholas Guest si Todd Chester, Fqinji i Griswold

Julia Louis-Dreyfus si Margo Chester, Gruaja e Todd

Nicolette Scorsese si Mary, Shitëse e të brendshmve

Brian Doyle -Murray si Frank Shirley, Shefi i Clark

Më 12 Dhjetor 2019, aktorët u mblodhën për të festuar 30 vjetorin e filmit tonë të preferuar të Krishtëlindjes:

Këta dy janë të mrekullueshëm, por ne mezi i njohim Audrey dhe Russ. Po ju?

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
Kalo në kategori