LAJMI I FUNDIT:

Rrobat nga Noizy, Xhuli Nura ‘përplaset’ me Stresin në spektakël: Vetëm ky e ka ditur historinë nga jashtë

Rrobat nga Noizy, Xhuli Nura ‘përplaset’ me Stresin në spektakël: Vetëm ky e ka ditur historinë nga jashtë

Në spektaklin e së hënës në Big Brother VIP Kosova ka qenë i përfshirë edhe reperi Noizy.

Kjo nisi nga disa rroba që rap-artisti i njohur i dërgoi nga linja e tij për Stresin, por që Xhuli mendoi që kishin shkuar për të.

Me këtë rast u bë një ‘prank’ nga Mbresa dhe Stresi me qëllim të provokimit të bukuroshes nga Drenica.

Ajo ra në grackën e tyre, duke reaguar mbi rrobat e ardhura në shtëpi, pasi thuhet se me Noizyn ka pasur një njohje nga jashtë.

E goditi me shuplakë në të pasme - Stresi i kërkon falje publike Xhuli Nurës
Lexo po ashtu E goditi me shuplakë në të pasme - Stresi i kërkon falje publike Xhuli Nurës

E në këtë rast, Mbresa tha se po ndihet e shfrytëzuar pasi Stresi dhe Xhuli luajnë disa role.

Arkimed Lushaj (emri i vërtetë) tutje i bëri thirrje Noizyt që të dërgojë më shumë rroba, pasi po zihen të gjithë për të.

Sa i përket Xhulit, siç ka lënë të kuptohet ka qenë në njohje e sipër me Rigels Rajkun (emri i vërtetë) nga jashtë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Gazetarja Eva Murati që mori vëmendjen edhe të medieve të huaja, i jep zemër ekipit të Shqipërisë në përballje me Kroacinë

Gazetarja Eva Murati që mori vëmendjen edhe të medieve të huaja, i jep zemër ekipit të Shqipërisë në përballje me Kroacinë

Magazina
Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg - në sfond dëgjohet kënga e tij

Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg - në sfond dëgjohet kënga e tij "Albania"

Magazina
Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Magazina
Ivana Knoll ka pozuar në stadium para ndeshjes, dërgon puthje nga tribuna

Ivana Knoll ka pozuar në stadium para ndeshjes, dërgon puthje nga tribuna

Magazina
Kalo në kategori