Çifti i njohur Adelina Thaçi dhe Bardhyl Meta janë përballuar me disa peripeci muajve të fundit.

Kjo pasi ky i fundit ishte diagnostifikuar me sëmundjen e kancerit, ndërsa ka bërë një betejë disa mujore me këtë sëmundje, deri në shërimin e tij.

Gjatë gjithë kohës sa ishte në periudhën e operacioneve dhe trajnimit, bashkëshortja e tij, këngëtarja e njohur Adelina Thaçi i kishte qëndruar non-stop pranë tij.

Tani që gjithçka ka kaluar, ata ndjehen më të fortë se kurrë së bashku, ndërsa emocionet e luftës dhe dashurisë së tyre, dyshja i treguan në një rrëfim për “Prive”. /Telegrafi/