Këngëtarja e njohur, Rovena Dilo, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit “Do të çmend”.

Kënga është pritur shumë mirë nga publiku, teksa në një intervistë ekskluzive për Telegrafin së fundmi, këngëtarja ka rrëfyer për detajet e këtij projekti dhe të rejave të saj në përgjithësi.

E pyetur për pushime, Rovena u shpreh se ka gjetur pak kohë gjatë këtij sezoni, gjersa duke e pasur bregdetin pranë nuk heziton që të shkojë shpesh fundjavave.

Rovena Dilo: Unë gjithmonë guxoj në muzikë Rovena Dilo: Unë gjithmonë guxoj në muzikë

“Po kam pushuar boll, dy herë nga 10 ditë dhe sigurisht do ketë edhe fundjava të tjera”, ka thënë Rovena Dilo për Telegrafin.

Dhe duket të jetë e vërtetë, pasi këngëtarja së fundmi ndau me ndjekësit e saj në InstaStory disa fotografi nga pushime e radhës, ku shfaqet mjaft atraktive në bikini duke shijuar bregdetin.

Teksa pozon me rroba banje, ajo nuk heziton që të vërë në pah linjat e saj trupore, duke treguar se vazhdon të mbetet në top formë.

“Asgjë si deti”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e këtyre fotografive, ndërsa ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga fansat. /Telegrafi/