Këngëtarja Ronela Hajati vazhdon të mbetet një emër shumë i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, Ronela iu ka dhënë mundësinë ndjekësve të saj që t’i tregojnë asaj një sekret të tyrin, dhe ajo më pas do ta komentonte.

View this post on Instagram

My make up is on fleek 😂 🤤 @iljanstermolli @sagerimakeup

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on Mar 13, 2019 at 3:50am PDT

Një nga ndjekësit i ka shkruar asaj se ka fobinë se ka fobi lartësinë dhe errësirën, teksa pyeste këngëtaren për fobinë e saj.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Lartësinë tmerr, errësirën e kam qejf”, ka qenë kundërpërgjigja e këngëtares Hajati, duke treguar kështu se cila është frika e saj më e madhe.

Foto: Ronela Hajati/InstaStory

Përndryshe, ajo ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë këngën e saj më të re me titull “Pa dashni”. /Telegrafi/