Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Ajo ka zgjedhur bregdetin e Sarandës për të kaluar disa ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të saj të përditshme.

Këngëtarja është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

View this post on Instagram

Vitamin sea 🌊 @megi__shehu

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on Aug 17, 2020 at 12:59pm PDT

Së fundmi, Ronela publikoi për ndjekësit e saj në Instagram një fotografi mjaft tërheqëse në bikini, të realizuar gjatë pushimeve.

Duke pozuar në profil me një palë bikini të lidhura, Hajati vuri mjaft mirë në pah linjat e tonifikuara të trupit, në veçanti të pasmet.

View this post on Instagram

Such amazing days 🌊

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on Aug 19, 2020 at 10:06am PDT

“Ditë kaq të mrekullueshme”, shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit, duke bërë kështu të ditur se po shijon disa ditë të merituara pushimi.

Pak javë më parë ajo në bashkëpunim me DJ Sardin, sollën këngën “KF Tirana”, kushtuar klubit futbollistik të KF Tiranës. /Telegrafi/