LAJMI I FUNDIT:

Ronaldo Sharka largohet përfundimisht nga Big Brother VIP Albania

Ronaldo Sharka largohet përfundimisht nga Big Brother VIP Albania
Reklama

Spektakli i mbrëmjes së sotme (e martë) i Big Brother VIP Albania solli shumë debate dhe situate të tjera mes banorëve.

Megjithatë, ndër momentet më të rëndësishme të natës janë eliminimi i një prej banorëve të nominuar gjatë javës.


Të shtunën e kaluara katër banorët që u rifutën së fundmi në shtëpinë e famshme, Efi, Kiara, Ronaldo dhe Bledi u dërguan në nominim nga këngëtarja Nita, të cilës iu dha mundësia përmes avantazhit në lojë si ‘lidere e shtëpisë’.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Ndërkohë, këtij nominim nuk ka arritur këtë herë t’i shpëtoi moderatori Ronaldo Sharka, duke përfunduar këtë aventurë për herë të dytë.

Luizi përplaset me Bledin: Nuk e ke pikën e fytyrës, je pa karakter
Lexo po ashtu Luizi përplaset me Bledin: Nuk e ke pikën e fytyrës, je pa karakter

Kujtojmë që kanë mbetur më pak se një muaj deri në përfundimin e BBVA që nisi më 24 dhjetor 2022.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Finalja e madhe mbahet më 6 maj dhe fituesi do të shpërblehet me 100 mijë euro. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“A t'i jap 200 mijë euro, vetëm mos e tradhto gruan” - përplaset ashpër Blero me Bucin

“A t'i jap 200 mijë euro, vetëm mos e tradhto gruan” - përplaset ashpër Blero me Bucin

Magazina
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Linda akuzon Lumbardhin për ngacmim seksual: Doje të ma fusje gishtin në gojë, vetëm burrit tim ia lëpij krejt gishtat

Linda akuzon Lumbardhin për ngacmim seksual: Doje të ma fusje gishtin në gojë, vetëm burrit tim ia lëpij krejt gishtat

Magazina
Linda Halimi humbet kontrollin ndaj Kaderit: Ti që shitesh për 500 euro

Linda Halimi humbet kontrollin ndaj Kaderit: Ti që shitesh për 500 euro

Magazina
Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës "Porsche", nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

Magazina

"Ndale kamerën, nënën...", momenti kur Blero flet në gjumë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova

Magazina
Kalo në kategori