LAJMI I FUNDIT:

Romero tallet me Son Heung-min, e akuzon për përdorim të ‘photoshop’-it

Romero tallet me Son Heung-min, e akuzon për përdorim të ‘photoshop’-it

Son Heung-min është akuzuar se ka përdorur ‘photoshop’ në fotot e tij të fundit të modelimit nga një bashkëlojtar i Tottenham Hotspur, i cili padyshim është thjesht xheloz.

Reklama

Nga fitimi i Këpucës së Artë të Ligës Premier sezonin e kaluar e deri në faktin se ky aktuali nuk ka qenë aspak një sezon i mirë për Son.

Pothuajse gjëja më e mirë që mund të thuhet për të është se Antonio Conte lavdëroi karakterin e tij duke thënë se ai është lloji i personit me të cilin do të dëshironte që vajza e tij të martohej.

Përveç kësaj, ylli nga Koreja e Jugut ka shënuar vetëm pesë gola në ligë deri më tani, duke përfshirë një het-trik në shtator, megjithëse ai shënoi së fundmi kundër West Ham.

Zbulohet “Ekipi i Vitit” 2022 në Ligën Premier, formacion i mbushur me befasi
Lexo po ashtu Zbulohet “Ekipi i Vitit” 2022 në Ligën Premier, formacion i mbushur me befasi

Megjithatë, megjithëse gjërat mund të mos shkojnë mirë për të në fushë, shanset e tij për të shënuar jashtë fushës janë përmirësuar shumë.

30-vjeçari postoi disa foto të nxehta nga fotosesioni i tij me Calvin Klein në rrjetet sociale dhe është e vështirë të mos ‘nxehesh’ duke e parë.

Megjithatë, një prej shokëve të skuadrës së Son nuk i bëri shumë përshtypje, duke akuzuar ish-yllin e Bayer Leverkusen se i ka redaktuar fotografitë e tij përpara se t’i postojë ato.

“100% photoshop”, ka thënë me shaka qendërmbrojtësi Cristian Romero në koment.

Sergio Reguillion mbeti pa fjalë, duke u përgjigjur, “Pa fjalë…”.

Nënshkrimi i janarit, Pedro Porro, shtoi një tufë emoji të ftohta dhe Serge Aurier shtoi një sërë emoji tjerë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

La Liga
Harry Kane ka refuzuar Bayern Munichin, por dy gjigantë evropianë mbeten në garë

Harry Kane ka refuzuar Bayern Munichin, por dy gjigantë evropianë mbeten në garë

Premier League
Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Premier League
Barcelona do të përjashtohet nga Liga e Kampionëve për një vit?

Barcelona do të përjashtohet nga Liga e Kampionëve për një vit?

Liga e Kampionëve
Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Drita ndryshon tërësisht për sezonin e ri: Largime të shumta, oferta nga Evropa për yjet e skuadrës dhe afrimet e mundshme në verë

Lavdim Pireva
“Galtier u shpreh jo shumë saktë” - PSG korrigjon trajnerin në lidhje me deklaratën për Leo Messin

“Galtier u shpreh jo shumë saktë” - PSG korrigjon trajnerin në lidhje me deklaratën për Leo Messin

Ligat tjera
Kalo në kategori