LAJMI I FUNDIT:

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit
Foto: Screenshot/YouTube

Romeo Veshaj ka qenë ndër të pestë finalistët e edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania.

Në një përballje me aktoren Egla Ceno, ai u eliminua, duke bërë kështu që të ishte i treti në listë.

Ai duket se nuk e priti mirë këtë, ndërkohë që si finalist i takonin 10 mijë euro nga produksioni.

Foto: Screenshot/YouTube

Pas fjalimit që mbajti, moderatori i programit Ledion Liço ia dorëzoi çekun, e madje ia ngatërroi edhe emrin duke e thirrur ‘Donald’.

Të gjitha lajmet nga Romeo Veshaj
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Romeo Veshaj

Siç shihet, kjo nuk i bëri përshtypje Romeos i cili e la në tokë dhe shkoi për ta përshëndetur mikun e tij, Lisi Myrtën.

Foto: Screenshot/YouTube

Fituese e këtij edicioni vlen të ceket se u shpall aktorja e njohur, Egla Ceno.

Julian Deda ishte i dyti në renditje, duke bërë kështu që t’i fitojë po ashtu 10 mijë euro. /Telegrafi/