0Shares

Skuadra nga kryeqyteti italian, Roma është duke tentuar ta përforcojë mbrojtjen.

Mbrojtësi brazilian Emerson Palmieri është lënduar dhe është jashtë fushave edhe dy muaj.

Ndërkohë pas largimit të Mario Ruit në drejtim të Napolit, Roma po tenton të bëjë një goditje.

Antonio Barreca është objektivi i Giallorosëve për krahun e majtë të mbrojtjes.

22-vjeçari ka shkëlqyer në vitet e fundit në Serie A me Torinon dhe Roma kërkon transferimin e tij.

Sipas mediave italiane Roma ka gati 10 milionë euro për transferimin e Barrecas në Olimpico. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)