Këngëtari i njohur Robert Berisha si shumë nga të famshmit shqiptarë është duke i shijuar disa ditë pushimi në Shqipëri.

Ndonëse është mjaft aktiv në rrjetet sociale, ai nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme me fansat duke mos munguar as momentet e tij nga përditshmëria.

Ai gjatë ditës së sotme (e mërkurë) ka publikuar një fotografi pranë një pishine, në të cilën ka vënë në pah fizikun mbresëlënës.

Robert Berisha (Foto: Instagram/robertberishaofficial)

42-vjeçari vjen në formë të mrekullueshme dhe kjo falë ushtrimeve të vazhdueshme që bën në palestër.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Fotografia tashmë e dëshmon se Roberti jo më kot cilësohet si një prej meshkujve më të pashëm të estradës dhe se gëzon forma të admiruara trupore.

View this post on Instagram

coming soon @adaada_luka @kozelidon @vilatoscana_al

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on Jul 22, 2020 at 3:05am PDT

Krahas kësaj, Roberti ka filluar punën për projekte të reja dhe së shpejti ka paralajmëruar lansimin e këngës së re.

I fundit projekt që ka publikuar mban titullin “Margarita”, i cili u prit mirë edhe nga publiku. /Telegrafi/