LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora uron Pashkët: Koha për të ngrënë gjërat e ‘ndaluara’

Rita Ora uron Pashkët: Koha për të ngrënë gjërat e ‘ndaluara’
Rita Ora Foto: Instagram/ritaora

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, gjithmonë tenton të qëndrojë afër fansave të saj.

Reklama

Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka shfrytëzuar disa minuta për të uruar fansat Ditën e Pashkëve.

Me një fotografi ku shihej e veshur në mënyrë sportive, ajo bëri të ditur se sot (e shtunë) do të hajë gjërat e ‘ndaluara’ duke shtuar një ’emoji’ të çokollatave.

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

“Fundjava e Pashkëve. Padyshim një kohë për të ngrënë gjërat e ‘ndaluara’. Shpresoj që të gjithë të kalojnë një kohë të bukur”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Një urim i tillë nga këngëtarja vjen nga Australia, pasi është duke qëndruar për punë profesionale.

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Rita do të jetë pjesë e jurisë, në kompeticionin që mbahet në disa shtete të botës, “The Voice”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Magazina
Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

Magazina
Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Magazina
Kalo në kategori