LAJMI I FUNDIT:

Rikthehet sezoni i tretë i “The Kardashians” – Kim shfaqet duke qarë në ‘trailer’

Rikthehet sezoni i tretë i “The Kardashians” – Kim shfaqet duke qarë në ‘trailer’

Traileri i parë për sezonin e tretë të ‘reality show’-t “The Kardashians” debutoi të hënën në mëngjes.

Reklama

Dhe videoklipi premtoi shumë ‘dramë’, ndërsa në sfond po ashtu dëgjohej një këngë rap.

Khloe Kardashian thekson se do të donte t’u thoshte fansave se do të jetë një sezon relaksues, por fatkeqësisht ka shumë dramë.

Foto: Hulu

Disa nga pikat kryesore përfshijnë: Kim Kardashian që shpërtheu në lot pasi i bërtiti dikujt jashtë kamerës, rikthimi i Scott Disick dhe Kourtney Kardashian duke u ankuar për ‘besnikëri’.

Të gjitha lajmet nga Kim Kardashian
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Kim Kardashian

Kris Jenner ndau klipin me mbishkrimin: “Sezoni 3 i The Kardashians premierë më 25 maj në Hulu”.

Foto: Hulu

“Ndihem shumë mirë që jam kthyer”, shtoi ajo.

Sezoni i tretë i “The Kardashians” do të shfaqet premierë më 25 maj në Hulu, me episode të reja çdo të enjte.

Foto: Hulu

“Dëgjoni, të gjithë kanë të vërtetën e tyre se si mendojnë se diçka ka ndodhur…”, fillon Kim.

Më vonë themeluesja e “SKIMS” shton: “Pra, le të flasim për të”.

Ish-bashkëshortja e Kanye West – me të cilin ka katër fëmijë – shihet gjithashtu duke qarë.

“Do të doja t’ju thoja se ky do të jetë një sezon i butë, relaksues, i qetë… por nuk është”, tha Khloe në një intervistë.

Foto: Hulu

Ajo është parë gjithashtu me një kostum ngjyrë gri të hapur kur është ulur në një divan ndërsa duket shumë e trishtuar.

Në të kaluarën, ka pasur shumë rrëfime për ish-partnerin e saj, Tristan Thompson, me të cilin ka dy fëmijë: vajzën True dhe një djalë.

Foto: Hulu

“Nuk ka asnjë ndjenjë besnikërie”, thotë Kourtney, e veshur krejt me të zeza, teksa shihet e ulur në një divan.

Në të kaluarën, ylli 43-vjeçar e ka bërë të qartë se nuk ndihet rehat që çështjet e Scottit janë një pikë e komplotit kur bëhet fjalë për të dhe bashkëshortin e ri, Travis Barker.

Jenner ka një histori të problemeve shëndetësore të lidhura me ankthin.

Foto: Hulu

Kylie Jenner thotë se duhet të bëjnë më shumë punë bamirësie.

“Ne kemi ndikim të madh, çfarë po bëjmë me fuqinë tonë?”, komenton themeluesja e “Kylie Cosmetics”.

Foto: Hulu

Gjithçka do të nisë, aty ku përfundoi sezoni e kaluar. /Telegrafi/

Foto: Hulu

Në trend Magazina

Më shumë
Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Transformimi drastik i Albatrit Muqiqi - këngëtari tregon se si ia arriti dhe a është rritur xhelozia e bashkëshortes së tij

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

MC Kresha licensohet si trajner i futbollit

Magazina
Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Magazina
Kalo në kategori