0Shares

Pas pauzës dyjavëshe, Stupcat janë rikthyer me episodin e 10-të të “Egjelit”.

Likin e vizitojnë shoqja dhe shoku i tij, mirëpo mikpritja e Gjylës e Mixhës Shneq i tmerron ata.

Stupcat kanë një mesazh për ju (Video) Stupcat kanë një mesazh për ju (Video)

Kurse Teta Gjyli për shkak të përkushtimit në punë zgjidhet punëtorja e vitit.

Shikoni episodin e plotë në kanalin zyrtar në GjirafaVideo: stupcat.gjirafa.com. /Telegrafi/

Videot zyrtare: https://stupcatvideo.gjirafa.com

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)