Rihanna së fundmi është shpallur këngëtarja më e pasur në botë, sipas gazetës Forbes.

Teksa është jo-produktive në muzikë, zeshkania vazhdon të fitojë dhe të ruajë vëmendjen falë linjës së produkteve kozmetike të markës së saj, “Fenty”.

Ajo së fundi u përfol se po kalon momente romantike me sheikut, miliarderin Hassan Jameelin.

View this post on Instagram

@interviewmag

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Jun 10, 2019 at 6:25am PDT

Por, zeshkania ka pozuar gjatë ditë së sotme për revistën e njohur të shoubizit, “Interview Magazine”.

Këngëtarja shihet teksa merr poza joshëse e veshur në veshje ngjyrë të leopardit të kombinuara me këpucë të zeza.

Publikohen pamjet, Rihanna në pushime me Hassanin në Itali Publikohen pamjet, Rihanna në pushime me Hassanin në Itali

Ndryshe, Riri pritet që gjatë kësaj vere të sjell këngë të reja si dhe do të mbajë disa koncerte. /Telegrafi/

View this post on Instagram

@interviewmag

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Jun 10, 2019 at 6:21am PDT