LAJMI I FUNDIT:

Rexhep Selimi: Çka keni për të thënë ju 82 deputetë që votuat Gjykatën Speciale në vitin 2015

Rexhep Selimi: Çka keni për të thënë ju 82 deputetë që votuat Gjykatën Speciale në vitin 2015

Pas nisjes për në Hagë të Sami Lushtakut dhe Rrustem Mustafës, ka reaguar deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi.

Reklama

Përmes një shkrimi në Facebook, Selimi ka parashtruar një pyetje për të gjithë 82 deputetët që në vitin 2015 votuan pro Gjykatës Speciale.

Veseli: Lushtaku dhe Mustafa, do ta mbrojnë luftën e shenjtë të UÇK-së
Lexo po ashtu Veseli: Lushtaku dhe Mustafa, do ta mbrojnë luftën e shenjtë të UÇK-së

“Çka keni për të thënë sot ju 82 deputetët që e votuat Speciale më 3 gusht 2015?  Sami e Rem – dalshi e ardhshi faqebardhë”, ka shkruar Selimi.

Ndërkaq, për shkuarjen e Lushtakut e Mustafës në Hagë, kanë shkruar edhe Presidenti Thaçi dhe Kryeparlamentari, Veseli./Telegrafi

Në trend Lajme

Më shumë
Escobar: Kryetarët dhe policia të largohen nga objektet komunale, urgjentisht të nisin diskutimet për Asociacionin

Escobar: Kryetarët dhe policia të largohen nga objektet komunale, urgjentisht të nisin diskutimet për Asociacionin

Lajme
Flet zëdhënësi i NATO-s gjatë luftës në Kosovë: Serbia të heqë ushtrinë nga kufiri

Flet zëdhënësi i NATO-s gjatë luftës në Kosovë: Serbia të heqë ushtrinë nga kufiri

Lajme
Kurti për BBC: Nuk mund të bëjë kompromise për Republikën – SHBA dhe BE-ja aleatë të pakontestueshëm

Kurti për BBC: Nuk mund të bëjë kompromise për Republikën – SHBA dhe BE-ja aleatë të pakontestueshëm

Lajme
Mediat gjermane: Kush përfiton nga trazirat në Kosovë?

Mediat gjermane: Kush përfiton nga trazirat në Kosovë?

Lajme
Osmani mori pjesë në inaugurimin e Erdoganit si president: Turqia, aleat i madh i popullit të Kosovës

Osmani mori pjesë në inaugurimin e Erdoganit si president: Turqia, aleat i madh i popullit të Kosovës

Lajme
Zhduket një 24 vjeçar nga Shtimja, policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për gjetjen e tij

Zhduket një 24 vjeçar nga Shtimja, policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për gjetjen e tij

Kronika e Zezë
Kalo në kategori