0Shares

Juventusi vazhdon ta kryesojë renditjen në Ligën e Kampionëve.

Zonja e Vjetër është në pozitën e parë me 35.850 pikë.

Në pozitën e dytë është finalisti tjetër, Real Madridi, që ka tubuar 24.942.

Atletico është e treta, ndërsa Monaco e katërta. Vendin e pestë e mban Barcelona.

Pozitat gjashtë dhe shtatë janë të ndara për skuadrat gjermane Bayern Munih dhe Borussia Dortmund. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)