LAJMI I FUNDIT:

Reagimi i Lukakut kur mësoi se Martinez është zgjedhur trajner i Belgjikës (Video)

Reagimi i Lukakut kur mësoi se Martinez është zgjedhur trajner i Belgjikës (Video)

Edhe zyrtarisht Robert Martinez është zgjedhur trajner i përfaqësueses së Belgjikës.

Reklama

Tekniku spanjoll u zgjodh gjatë kohës kur ndeshja mes Manchester Untiedit dhe Evertonit ishte duke u luajtur.

Transferimet më të mira nga Liga Premier në Super Ligën turke, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)
Lexo po ashtu Transferimet më të mira nga Liga Premier në Super Ligën turke, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)

Dhe me t’u ulur sulmuesi belg, Romelu Lukaku, në bankën rezervë i treguan për këtë lajm dhe ai u befasua.

Reagimi i tij është bërë sensacion në rrjetet sociale.

Vlen të theksohet se Martinez ishte pjesë e Evertonit për tre sezone. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Dy formacionet e mundshme të Real Madridit nëse trajner emërohet Xabi Alonso

Dy formacionet e mundshme të Real Madridit nëse trajner emërohet Xabi Alonso

La Liga
Xavi i përgjigjet akuzave ndaj Barcelonës për ryshfet

Xavi i përgjigjet akuzave ndaj Barcelonës për ryshfet

La Liga
Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Premier League
Nga Ibrahimovic te Toure dhe Gotze, lojtarët që dështuan nën drejtimin e Pep Guardiolës

Nga Ibrahimovic te Toure dhe Gotze, lojtarët që dështuan nën drejtimin e Pep Guardiolës

Ndërkombëtare
Huliganët nga Greqia dhe Mali i Zi vajtojnë vdekjen e serbëve në Banjskë, mesazhe politike kundër Kosovës

Huliganët nga Greqia dhe Mali i Zi vajtojnë vdekjen e serbëve në Banjskë, mesazhe politike kundër Kosovës

Ligat tjera
Kalo në kategori