LAJMI I FUNDIT:

Reagimi i ftohtë i Handanovicit teksa Radu largohet nga fusha i përlotur, tregon gjithë përjetimin e humbjes nga Bologna

Reagimi i ftohtë i Handanovicit teksa Radu largohet nga fusha i përlotur, tregon gjithë përjetimin e humbjes nga Bologna

Kapiteni i Interit, Samir Handanovic, as nuk e shikoi fare rumunin Ionut Radu, ndërsa shoku i tij i skuadrës po largohej nga fusha në lot pas një gabimi trashanik që i kushtoi me humbje ndaj Bolognas të mërkurën mbrëma.

Reklama

Handanovic ishte përjashtuar nga loja për shkak të problemeve të barkut. Ai ishte i disponueshëm në bankinë, por nuk ishte mjaftueshëm në formë për të filluar ndeshjen.

Në vend të tij, Inzaghi vendosi që portën t’ia besojë rumunit Radu, i cili është portieri i dytë i Nerazzurrëve.

Gabimi i portierit Radu që mund t’i kushtojë Interit me titullin e kampionit – lotët nuk i ndali pas ndeshjes
Lexo po ashtu Gabimi i portierit Radu që mund t’i kushtojë Interit me titullin e kampionit – lotët nuk i ndali pas ndeshjes

Radu ia dhuroi të tre pikët Bolgonas pas një gabimi të tmerrshëm duke mos arriti të kontrolloj topin, duke lejuar Nicola Sansonen të shënonte në portën boshe.

Rumuni u largua nga fusha i përlotur, i qetësuar nga disa nga bashkëlojtarët e skuadrës, përfshirë Denzel Dumfries, i cili qëndroi para një kamere për të shmangur shfaqjen e imazheve të Radu duke qarë.

Gara për titull në Serie A: Çfarë ndodh nëse Milani dhe Interi përfundojnë sezonin me pikë të barabarta
Lexo po ashtu Gara për titull në Serie A: Çfarë ndodh nëse Milani dhe Interi përfundojnë sezonin me pikë të barabarta

Nga ana tjetër, Handanovic as nuk e shikoi dhe thjesht u fut në tunel pa i thënë asnjë fjalë shokut të skuadrës, dhe kjo tregon se kjo humbje ka dhembur shumë.

Tifozët e Interit i kanë kërkuar falje ish-reporterit slloven në rrjetet sociale, pasi ata e kanë kritikuar shpesh Handanovicin gjatë viteve të fundit, por shumë ndryshuan mendje dje. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë

"Lojtarët që kryejnë marrëdhënie seksuale katër herë në muaj nuk mund të luajnë për mua" - Simeone me mendim që ka befasuar shumëkënd

La Liga
Cristiano Ronaldo zbulon ndryshimin kryesor me të cilin duhej të mësohej në Arabinë Saudite

Cristiano Ronaldo zbulon ndryshimin kryesor me të cilin duhej të mësohej në Arabinë Saudite

Ligat tjera
Babai i Kvaratskhelia zbulon klubin që Khvicha ëndërron të luajë

Babai i Kvaratskhelia zbulon klubin që Khvicha ëndërron të luajë

La Liga
Hazard i shkakton kokëdhimbje Real Madridit

Hazard i shkakton kokëdhimbje Real Madridit

La Liga
Zyrtare: Sergio Ramos largohet nga PSG

Zyrtare: Sergio Ramos largohet nga PSG

Ligue 1
Bayern Munich hyn në garë për Granit Xhakën, i ofron super kontratë

Bayern Munich hyn në garë për Granit Xhakën, i ofron super kontratë

Bundesliga
Kalo në kategori