LAJMI I FUNDIT:

Qarkullonte me pistoletë të fshehur në automjet, arrestohet në flagrancë një 41-vjeçar në Tiranë

Qarkullonte me pistoletë të fshehur në automjet, arrestohet në flagrancë një 41-vjeçar në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar sot një shtetas 41-vjeçar i cili akuzohet se mbante të fshehur në automjetin e tij një pistoletë.

Reklama

Personi i identifikuar si shtetasi Bledjan Qose, në pjesën e kroskotit të automjetit është gjetur një armë zjarri pistoletë me krehër dhe municion luftarak, e cila u sekuestrua.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme. /Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
KFOR-i amerikan dhe serbët “shtensionojnë” situatën në Leposaviq, i masin forcat në tërheqjen e litarit

KFOR-i amerikan dhe serbët “shtensionojnë” situatën në Leposaviq, i masin forcat në tërheqjen e litarit

Lajme
Escobar: Kemi vështirësi në raportet me Kurtin, presim që deri nesër të ketë marrëveshje për qetësim të situatës në veri

Escobar: Kemi vështirësi në raportet me Kurtin, presim që deri nesër të ketë marrëveshje për qetësim të situatës në veri

Lajme
Kryeministri bëri publike emrat e grupeve kriminale që u përfshinë në protestat në veri – Prokuroria Speciale nuk përgjigjet

Kryeministri bëri publike emrat e grupeve kriminale që u përfshinë në protestat në veri – Prokuroria Speciale nuk përgjigjet

Jehona Hulaj
Rakiq pas takimit me Escobarin dhe Lajçakun: Vazhdojnë protestat në veri

Rakiq pas takimit me Escobarin dhe Lajçakun: Vazhdojnë protestat në veri

Lajme
“Veç je i sëmurë se ta kisha tregu vendin”, Enver Dugolli pretendon se u kërcënua nga Bekë Berisha

“Veç je i sëmurë se ta kisha tregu vendin”, Enver Dugolli pretendon se u kërcënua nga Bekë Berisha

Lajme
​Hapet panairi i librit “Prishtina 2023”, i pranishëm edhe Ismajl Kadare

​Hapet panairi i librit “Prishtina 2023”, i pranishëm edhe Ismajl Kadare

Lajme
Kalo në kategori