LAJMI I FUNDIT:

Policia e Shipërisë

85 Artikuj

Mbi 5 mijë e 500 policë ruajnë objektet zgjedhore

Mbi 5 mijë e 500 policë ruajnë objektet zgjedhore

Shqipëri
Qarkullonte me pistoletë të fshehur në automjet, arrestohet në flagrancë një 41-vjeçar në Tiranë

Qarkullonte me pistoletë të fshehur në automjet, arrestohet në flagrancë një 41-vjeçar në Tiranë

Shqipëri
Braktisi dy vajzat e saj të mitura në Suedi për të kërkuar azil, ndalohet 36-vjeçarja në Rinas

Braktisi dy vajzat e saj të mitura në Suedi për të kërkuar azil, ndalohet 36-vjeçarja në Rinas

Shqipëri
Zbardhet dosja e Dan Hutrës, detajet tronditëse nga deklarata: “Marjanës doja t’i prisja kokën”!

Zbardhet dosja e Dan Hutrës, detajet tronditëse nga deklarata: “Marjanës doja t’i prisja kokën”!

Shqipëri
Kapet me 13 emigrantë të paligjshëm të ngjeshur njëri pas tjetrit në automjet, arrestohet 33-vjeçari i dehur në Korçë

Kapet me 13 emigrantë të paligjshëm të ngjeshur njëri pas tjetrit në automjet, arrestohet 33-vjeçari i dehur në Korçë

Shqipëri
Misteri i “vetëvrasjes” së kenianes në Tiranë, skena e rindërtuar flet për përleshje fizike

Misteri i “vetëvrasjes” së kenianes në Tiranë, skena e rindërtuar flet për përleshje fizike

Shqipëri
Masat për festat e fundvitit në Shqipëri, policia sekuestron qindra kapsolla dhe fishekzjarrë me fuqi të lartë plasëse

Masat për festat e fundvitit në Shqipëri, policia sekuestron qindra kapsolla dhe fishekzjarrë me fuqi të lartë plasëse

Shqipëri
Furnizonte klinika e laboratorët dentarë me materiale të kontrabanduara, vihet në pranga 64-vjeçari në Tiranë

Furnizonte klinika e laboratorët dentarë me materiale të kontrabanduara, vihet në pranga 64-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Arrestohet Indrit Dokle, ish-anëtar i bandës së Durrësit

Arrestohet Indrit Dokle, ish-anëtar i bandës së Durrësit

Shqipëri
Durrës, arrestohet shtetasi rus i shumë kërkuar nga drejtësia gjermane për trafikim droge

Durrës, arrestohet shtetasi rus i shumë kërkuar nga drejtësia gjermane për trafikim droge

Shqipëri
Arrestohet nga Policia e Shqipërisë 33 vjeçari që tentoi të vriste një person në Gjermani për hakmarrje

Arrestohet nga Policia e Shqipërisë 33 vjeçari që tentoi të vriste një person në Gjermani për hakmarrje

Shqipëri
Trafik armësh drejt Kosovës, arrestohen gjashtë persona në Kukës

Trafik armësh drejt Kosovës, arrestohen gjashtë persona në Kukës

Shqipëri
Me 750 gramë kokainë në çantë, arrestohen dy persona në Tiranë

Me 750 gramë kokainë në çantë, arrestohen dy persona në Tiranë

Shqipëri
Ngjarja tragjike në Himarë, Policia kontrolle masive në vijën bregdetare – shoqërohen për verifikim 200 mjete

Ngjarja tragjike në Himarë, Policia kontrolle masive në vijën bregdetare – shoqërohen për verifikim 200 mjete

Shqipëri
“Gjuetia” e policisë së Tiranës me dron nga ajri dhe makina me kamera e radarë

“Gjuetia” e policisë së Tiranës me dron nga ajri dhe makina me kamera e radarë

Shqipëri
“I kërkuam ndihmë se nuk po dilnim dot në breg, por ai nuk mundi…”, humbi jetën duke shpëtuar nga mbytja dy 15-vjeçarët, zbardhet dëshmia e vëllait të Anrit

“I kërkuam ndihmë se nuk po dilnim dot në breg, por ai nuk mundi…”, humbi jetën duke shpëtuar nga mbytja dy 15-vjeçarët, zbardhet dëshmia e vëllait të Anrit

Shqipëri
Arrestohen dy persona në Shqipëri, shpërndanin kanabis në Tiranë dhe Berat

Arrestohen dy persona në Shqipëri, shpërndanin kanabis në Tiranë dhe Berat

Shqipëri
Vritet me thikë pas shpine 43-vjeçari në Sarandë, arrestohet autori

Vritet me thikë pas shpine 43-vjeçari në Sarandë, arrestohet autori

Shqipëri
Gati 30 metra nën ujë, momenti kur polumbarët në Shkodër gjejnë armët me të cilat u grabit banka

Gati 30 metra nën ujë, momenti kur polumbarët në Shkodër gjejnë armët me të cilat u grabit banka

Shqipëri
Policia në Tiranë do të bllokojë disa rrugë gjatë ndeshjes Roma – Fejnord

Policia në Tiranë do të bllokojë disa rrugë gjatë ndeshjes Roma – Fejnord

Shqipëri
Digjen katër makina gjatë natës në Shkodër, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

Digjen katër makina gjatë natës në Shkodër, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

Shqipëri
I shpëtoi atentatit në Shijak, djali i efektivit të Policisë tentoi të qëllohet nga një makinë në lëvizje

I shpëtoi atentatit në Shijak, djali i efektivit të Policisë tentoi të qëllohet nga një makinë në lëvizje

Shqipëri
Plagoset zyrtari i Njësisë Administrative Kallmet në Lezhë

Plagoset zyrtari i Njësisë Administrative Kallmet në Lezhë

Shqipëri
Vrasja e 46-vjeçarit në Vlorë, arrestohet 23-vjeçari dhe shoku që i siguroi mjetin me qira për tu fshehur pas krimit

Vrasja e 46-vjeçarit në Vlorë, arrestohet 23-vjeçari dhe shoku që i siguroi mjetin me qira për tu fshehur pas krimit

Shqipëri