0Shares

Po vazhdon spektakli në Big Brother Albania 9.

Një ndër çiftet e shtëpisë më të madhe televizive është mes Donës dhe Musës.

Këta të fundit kanë pasur një mëngjes të përlotur, por edhe shkëmbim puthjesh të zjarrta.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)