LAJMI I FUNDIT:

Publiku shpërtheu me sharje ndaj Kim Kardashian, si reagoi kjo e fundit?

Publiku shpërtheu me sharje ndaj Kim Kardashian, si reagoi kjo e fundit?

Miliarderja dhe influencerja e zëshme, Kim Kardashian u shfaq në Forumin Kia në Los Anxhelos, një ngjarje ku humoristët ose të famshëm tallen me një tjetër panelist, i cili u transmetua në Netflix.

Kur influencerja e njohur u ngjit në skenë ajo mori një reagim tejet negativ nga audienca të gjithë duke brohoritur me reagime linçuese.

“Unë e di që shumë njerëz tallen me gjatësinë tuaj”, tha ajo derisa u përpoq të futej në segmentin e shakave megjithatë reagimi negativ nga publiku u fuqizua edhe më shumë.

Duke qenë se audienca nuk po ndalej, Kim Kardashian më pas reagoi me fjalët: Në rregull, në rregull.

Ky event i organizuar dhe individët ngacmohen dhe tallen në një mënyrë të lehtë, por ndonjëherë humori mund të jetë pak i mprehtë ose të godasë një pikë të ndjeshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

Magazina

"Më ke bërë bllok në Instagram, kam vite që pyes veten pse" - Rike Roçi 'i kërkon llogari' Mc Kreshës

Magazina
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina
Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck - pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck - pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Magazina
Kalo në kategori