Tashmë në kanalin YouTube është publikuar traileri i filmit “Hustlers”.

Pjesë e këtij filmi janë edhe dy yjet me famë botërore, Jennifer Lopez dhe Cardi B, teksa do vijnë në rolin e striptizeres.

Burimet tregojnë se Cardit i është dashur të bëjë vetëm një ditë xhirime që do të thotë se mund të jetë vetëm në një ose në dy skena të filmit.

Xhirimet për “Hustlers” janë zhvilluar në Nju Jork, dhe yjet e këtij projekti duket kanë nisur që tani të ndajnë me ndjekësit në rrjetet sociale, detaje nga filmi.

Cardi B po ashtu do të luajë përkrah aktorëve të njohur botërorë, si Lili Reinhart, Keke Palmer, Julia Stiles dhe Marcedes Ruehl.

26 vjeçarja në përgatitje për rolin e saj si striptizere ka kaluar në një dietë ekstreme për 10 ditë pa sheqer, pa karbohidrate dhe është marrë me vallëzim. /Telegrafi/