Derisa do prisni edhe një vit për “The Batman”, tashmë është publikuar traileri i këtij filmi.

“The Batman”, regjisori i të cilit është Matt Reeves, u njoftua se lansohet në vitin 2021 dhe në rol kryesor është aktori Robert Pattinson.

“Ne do ta shohim Batmanin të rritet e të bëjë gabime”, tha Reeves gjatë panelit. “Ne gjithashtu duhet ta shohim atë si detektivin më të madh në botë”, shtoi ai teksa bën sqarimin e filmit.

Publikohet traileri i ri i “The Batman” (Foto: YouTube)

Ai flet për rolet e tjera, gjersa Zoe Kravitz do të luajë Catwoman, John Turturro si Carmine Falcone, Andy Serkis si Alfred Pennyworth, Paul Dano si Riddler dhe Jeffrey Wright si Komisioner Gordon.

Të gjitha lajmet nga Batman Të gjitha lajmet nga Batman

Kasti përfshin gjithashtu Colin Farrell si Penguin, Peter Sarsgaard si avokat i rrethit Gotham Gil Colson dhe Jayme Lawson si Bella Real.

Për më shumë, ndiqni trailerin e “The Batman”:

/Telegrafi/