Dy këngëtarët e njohur Albatrit Muçiqi dhe Erik Lloshi shumë shpejt do të publikojnë këngën dhe videoklipin e tyre më të ri “Ajo ka faj”.

Kënga është ritmike në sensin e baladës dhe është punuar në studion e Threedots.

Në YouTube është publikuar edhe traileri i videoklipit, i cili po finalizohet nga produksioni Hija Film, dhe pritet të publikohet brenda javës së ardhshme.