LAJMI I FUNDIT:

Publikohet ‘After-Movie’, 3×3 Prishtina tregon atmosferën që mbizotëroi në ‘Mamba Celebrity Game 2023’

Publikohet ‘After-Movie’, 3×3 Prishtina tregon atmosferën që mbizotëroi në ‘Mamba Celebrity Game 2023’
Reklama

Ditë më parë, në Prishtinë u organizua ‘Mamba Celebrity Game 2023’ – eventi i radhës nga 3×3 Prishtina.

Kjo ndeshje është cilësuar si ‘ndeshja e yjeve’ dhe janë mbledhur mbi 20 personalitete të njohura nga fusha të ndryshme.


Përparim Rama, Artan Thaqi, Shpat Deda, Lyrical Son, DJ Gamble e shumë të tjerë, u përfshinë në një lojë shumë interesante basketbollit.

Tani 3×3 Prishtina ka publikuar ‘After-Movien’ në rrjetin social Instagram, duke shfaqur aktivitetet që kanë ndodhur përgjatë eventit.

Nga pamjet mund të shihet se atmosfera që ka mbizotëruar në Amfiteatrin “Gërmia” ka qenë e jashtëzakonshme. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by 3x3prishtina (@3x3prishtina)

Në trend Magazina

Më shumë
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother - e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother - e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Rita Ora shijon jetën e natës në Zone Club me bashkëshortin e saj, Taika Waititin

Rita Ora shijon jetën e natës në Zone Club me bashkëshortin e saj, Taika Waititin

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori