LAJMI I FUNDIT:

“Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar”, Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

“Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar”, Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK
Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Një pyetje nga Santiana drejtuar Lindës ka shkaktuar diskutime dhe ka detyruar banoren të sqarojë një nga veprimet e saj në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Santiana e pyeti Lindën për arsyen se pse kishte pranuar të flejë në të njëjtin shtrat me Ganinë, duke pasur parasysh se ajo është e martuar.

Në përgjigjen e saj, Linda ka qenë e drejtpërdrejtë dhe ka treguar motivet që e shtynë të merrte atë vendim.

“Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK
Lexo po ashtu “Ju ka rënë dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund te banorët e BBVK

“S’e kam puthur, se kam prekur, ka qenë shtrati i madh dhe kam pranuar për shkak të sfidës së buxhetit”, ka thënë Linda.

Ajo ka bërë të qartë se ka ruajtur distancën dhe ka respektuar marrëdhënien e saj, por ka pranuar ofertën për të marrë pjesë në sfidën e buxhetit që i është ofruar nga produksioni i Big Brother VIP Kosova.

Ky koment ka hapur debat në grupin e banorëve mbi rastet kur të tjerët kanë ndarë shtratin me njëri-tjetrin në kushte të ngjashme.

Sqarimi i Lindës u prit me reagime të ndryshme nga banorët e tjerë, disa duke e kuptuar qëndrimin e saj dhe të tjerët duke e vënë në dyshim të qenurit e saj e hapur për një situatë të tillë në një program televiziv. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori