LAJMI I FUNDIT:

Producenti i “Bad Boys”: Jemi duke punuar për filmin e katërt

Producenti i “Bad Boys”: Jemi duke punuar për filmin e katërt

Prodhuesi i Bad Boys, Jerry Bruckherimer, është duke punuar në një draft për vazhdimin e katërt të filmit të popullarizuar.

Filmi i fundit, ku morën pjesë Will Smith dhe Martin Lawrence, pati sukses të madh dhe përfitimet ishin të majme, shkruan Metro.

Ai arriti të grumbullojë rreth 419 milionë dollarë, kështu që nuk është për t’u habitur se një i ri mund të realizohej.

(Foto: Sony Pictures)

Duke folur me Collider, ai zbuloi: “Ne patëm një përvojë të shkëlqyer në të parën, përmes procesit të zhvillimit me Tom Rothman dhe ekipit të tij, dhe pastaj përmes procesit të redaktimit dhe procesit të xhirimit”.

“Ne u bashkuam me ndihmën e tyre, një film që është shumë i kënaqshëm për audiencën, dhe ne do të donim ta bënim përsëri, dhe mendoj se ata do të donin që ne ta bënim përsëri. Tani jemi duke punuar në një draft për të katërtin”.

Reklama
Bad Boys (Foto: Mumbrella)

Filmi i tretë, “Bad Boys For Life”, i kishte dy protagonistët kryesorë në rolet e tyre, mirëpo nuk dihet shumë për trupën e aktorëve në filmin e radhës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Fjolla Gashi
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Kalo në kategori