Një femër  nga Prishtina ka raportuar se i dyshuari mashkull e ka sulmuar atë fizikisht dhe i ka shkaktuar lëndime të lehta trupore.

Kështu thuhet në njoftimin e 24 orëve të fundit të Policisë së Kosovës.

“Viktima ka pranuar tretman mjekësor, rasti mbetet të hetohet në procedurë të rregullt”, thuhet në këtë raport. /Telegrafi/