Prezantuesja e Supersport, Bora Zemani, pa dyshim është një prej femrave më joshëse shqiptare.

Ajo ka postuar një foto në prag të një prej emisioneve të saj dhe dukja e saj vërtet mahnit.

Bukuroshja shpeshherë ka treguar linjat e saj, por kësaj radhe mahnit me elegancën, shkruan Telegrafi.

Shikoni foton:

A photo posted by Bora Zemani (@borazemani) on Jul 8, 2016 at 2:50pm PDT