Wendy Williams ka ngjallur shqetësim pasi u shfaq e çorientuar duke dalë nga një ndërtesë në New York të hënën, ndërsa shfaqi gjithashtu trupin e saj e veshur me një palë pantallona të shkurtra.

Ish-prezantuesja e emisioneve, e cila vuan nga një sërë problemesh mjekësore, duke përfshirë limfedemën dhe sëmundjen e Graves, shfaqi belin e saj të hollë ndërsa u fliste fotografëve për një pamje më të re, shkruan DailyMail.

Pamjet video tregojnë Wendyn, 58 vjeçe, duke u përpjekur të largohej nga një ndërtesë në New York përpara se të vendoste të kthehej pas vetes, pasi nuk ishte e sigurt për automjetin me të cilin ishte menduar të udhëtonte.

Reklama

“Dukem 30 vjeçe”, u thotë ajo fotografëve pasi shkoi drejt veturës së saj, por më pas papritmas ndalon dhe kthehet, duke u larguar nga automjeti.

Reklama

Në një videoklip tjetër të siguruar nga The Sun, ajo dëgjohet duke iu referuar vështirësive të saj me paratë duke thënë: “Epo, karta ime e bankës është prishur, kështu që unë duhet të kujdesem për këtë”.

Komenti i bëri jehonë një vërejtjeje që ajo i bëri së fundmi yllit të Hollywoodit, Jason Lee ku tha se karta e saj e ‘American Express’ nuk po funksionon.

Në fillim të këtij viti ajo akuzoi gjithashtu ish-menaxherin e saj Bernie Young për përdorimin e kartës së saj të ‘American Express’ për të punësuar një avokat për të paraqitur një peticion kundër saj në mes të betejës së saj ligjore mbi kontrollin e financave të saj, e cila ende është duke u shpalosur.

Reklama

Muajin e kaluar Wendy informoi prezantuesin e Hollywoodit, Jason Lee se ai ishte martuar dhe ai e transmetoi lajmin në emisionin e tij.

Reklama

Sidoqoftë, Will më pas mohoi publikisht që Wendy ishte martuar përsëri, duke i thënë tabloidit Page Six se ajo thjesht po takohej me një oficer të NYPD, emri i të cilit është Henry. /Telegrafi/