0Shares

Këngëtarja e njohur e skenës Mihrije Braha ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Si cigaren e fundit më fike”.

Një baladë melankolike e punuar bukur nga Kreshnik Avdiu, njëherësh dhe autor i tekstit, ishin përzgjedhja e duhur për ta sjell kësaj radhe këngëtaren Braha në një stil më të veçantë.

Se mosha për të është vetëm numër, këtë këngëtarja e dëshmon edhe në paraqitjen e saj në klip.

Ajo vazhdon të ketë një trup vital dhe joshës, teksa mahnit me performancën e saj mjaft seksi në video, të cilën e ka punuar regjisori Blerid Malushi.

“Si cigaren e fundit më fike” duket të jetë suksesi i radhës për Mihrijen ,e cila tashmë numëron shumë hite në karrierën e saj. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)