LAJMI I FUNDIT:

“Prej 2002 nuk je dal në TV” – debat i fort mes Gani Gërmisë dhe Bucit

“Prej 2002 nuk je dal në TV” – debat i fort mes Gani Gërmisë dhe Bucit

Debatet mes banorëve të Big Brother VIP Kosova 2 nuk mungojnë asnjëherë.

Një i tillë së fundmi ka ndodhur edhe mes Ylli Dervishit, i njohur në publik edhe si Buci dhe Gani Gërmisë.

Gjatë debatit Ganiu u shpreh duke i thënë Yllit “ti nuk ke dalë në televizion prej 2002”.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Ndërsa, Ylli mes tjerash iu kundërpërgjigj duke i thënë se “unë në atë kohë kam fituar diçka”.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova

Ndërkohë, theksojmë që gjatë ditës së sotme është ndërpre transmetimi i BBVK për disa orë duke ngjallur reagime të shumta nga publiku me akuzat për transparencë.

Lidhur me këtë, moderatori i “BBVK”, Alaudin Hamiti, ka dalë publikisht për të dhënë një shpjegim mbi atë që ka ndodhur.

Sipas tij, ndërprerja e transmetimit është shkaktuar nga një defekt teknik në kompaninë e shërbimeve të internetit Artmotion, dhe jo nga ndonjë incident brenda shtëpisë siç është aluduar. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori