Ajo vetëm në Instagram ka mbledhur 1.9 milion njerëz dhe është bërë një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për bukuroshen nga Shqipëria, Armina Mevlani, e cila shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Blogerja nga Shqipëria ka pozuar atraktive në bikini, derisa ka vënë në pah linjat e bujshme në një palë bikini të kuqe të kombinuar me blu.

Armina Mevlani (Foto: Instagram)

Fotografitë e veçanta kanë marrë mijëra pëlqime e komente nga më të ndryshmet.

E pyesin se kur do të martohet me Shkëlzenin, Armina Mevlani: Nuk kemi urgjencë, kemi plot gati 9 vite bashkë E pyesin se kur do të martohet me Shkëlzenin, Armina Mevlani: Nuk kemi urgjencë, kemi plot gati 9 vite bashkë

Ajo nuk e ka zbuluar destinacionin e pushimeve përkundër se prej ditësh i ka azhurnuar fansat me postime të llojllojshme.

View this post on Instagram

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)

Pushimet e Mevlanit vijnë pas një sërë pyetje-përgjigjesh që bëri në Instagram ku njoftoi detaje edhe për ceremoninë e dasmës.

Armina theksoi se me Shkëlzenin nuk kanë akoma ndonjë datë të saktë të martesës, por që janë prej nëntë vitesh me njëri-tjetrin. /Telegrafi/