LAJMI I FUNDIT:

Policja franceze ndalet pranë turmës se tifozëve shqiptarë, por jo për t’i arrestuar (Foto)

Policja franceze ndalet pranë turmës se tifozëve shqiptarë, por jo për t’i arrestuar (Foto)

Atmosfera e tifozëve shqiptarë po iu lë përshtypje të gjithëve.

Qyteti i Lyonit është i stërmbushur me tifozë shqiptarë, të cilët kanë ardhur në përkrahje të kombëtares për ndeshjen me Rumaninë, e vlefshme për grupin A të Euro 2016.


Atmosfera e krijuar nga tifozët e pranishëm nuk po iu lë përshtypje vetëm gazetarëve dhe medieve nga e gjithë bota.

Kjo pasi, edhe një police franceze është e mahnitur me atmosferën e krijuar nga tifozët shqiptarë, ku nuk rezistoi dot dhe bëri edhe një foto për kujtim.

policja/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
“Vetëm një skuadër në Evropë është më e mirë se Bayern Munich” – legjenda e bavarezëve flet për Tuchel dhe ecurinë e klubit

“Vetëm një skuadër në Evropë është më e mirë se Bayern Munich” – legjenda e bavarezëve flet për Tuchel dhe ecurinë e klubit

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Serie A do të ketë pesë skuadra në Ligën e Kampionëve për sezonin 2024/25

Zyrtare: Serie A do të ketë pesë skuadra në Ligën e Kampionëve për sezonin 2024/25

Liga e Kampionëve
Emiliano Martinez shmang përjashtimin gjatë gjuajtjes së penalltive falë një rregulli pak të njohur – ai ngacmoi tifozët e Lille

Emiliano Martinez shmang përjashtimin gjatë gjuajtjes së penalltive falë një rregulli pak të njohur – ai ngacmoi tifozët e Lille

Ligat tjera
Ai është më i rëndësishëm se sa mendojnë tifozët e futbollit  - djali i Ancelotti kyç në dhomën e Real Madridit

Ai është më i rëndësishëm se sa mendojnë tifozët e futbollit - djali i Ancelotti kyç në dhomën e Real Madridit

Liga e Kampionëve
Gundogan i pamëshirshëm për shokun e skuadrës, e lë fajtor për eliminimin e Barcelonës

Gundogan i pamëshirshëm për shokun e skuadrës, e lë fajtor për eliminimin e Barcelonës

La Liga
Ka pesë vite pjesë e klubit, çmimi qesharak i shitjes që Reali i ka vendosur yllit të skuadrës

Ka pesë vite pjesë e klubit, çmimi qesharak i shitjes që Reali i ka vendosur yllit të skuadrës

La Liga
Kalo në kategori