LAJMI I FUNDIT:

Pjesëmarrësit e mllefosur me festivalin ushqimor, paguan shumë dhe mbetën të uritur (Foto)

Pjesëmarrësit e mllefosur me festivalin ushqimor, paguan shumë dhe mbetën të uritur (Foto)

Festivali që u zhvillua në Londër, ku ofrohej djathë dhe verë pa kufi në këmbim të 45 eurove, nuk është organizuar si duhet dhe i ka lënë pjesëmarrësit e uritur.

Ata janë ankuar se racionet ishin tepër të vogla dhe u shpenzuan shpejtë, teksa vera e vluar nuk ishte aq e nxehtë dhe e reduktuar në vetëm dy gota për person, transmeton Telegrafi.


Ankesa e njërit prej pjesëmarrësve

“Parajsë e djathërave dhe vere”, ishte motoja e festivalit, që u konsiderua mashtrim dhe i turpshëm.

Shumë nga ata që u bënë pjesë, shfrytëzuan rrjetet sociale që të ankohen për atë që u ndodhi, pasi kishin pasur pritje se do të kënaqen shumë.

“Është djallëzore të merren para dhe të mos ofrohet ushqim”, si dhe “më kurrë nuk do t’ju besoj këtyre organizimeve”, kanë qenë dy nga komentet që u pëlqyen më së shumti. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Mrekulli në botën e bilardos: Lojtari anglez arriti një rezultat historik

Mrekulli në botën e bilardos: Lojtari anglez arriti një rezultat historik

Interesante
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Shikoni se çfarë bën kjo mace derisa pronarja e saj është në gjumë, videoja mblodhi 17 milionë shikime

Shikoni se çfarë bën kjo mace derisa pronarja e saj është në gjumë, videoja mblodhi 17 milionë shikime

Virale
Ajo nuk ekziston, por hyri në listën prestigjioze të Forbes të grave më të fuqishme në botë

Ajo nuk ekziston, por hyri në listën prestigjioze të Forbes të grave më të fuqishme në botë

Interesante
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Nuk e dinte se ishte në transmetim direkt, prezantuesja e BBC ngrit para kamerës gishtin e mesëm

Nuk e dinte se ishte në transmetim direkt, prezantuesja e BBC ngrit para kamerës gishtin e mesëm

Fun
Kalo në kategori