Vikend grykësish: Kënaquni me pite- shpagetën fenomenale.

Përbërësit:

– Shpageta,
– Gjalpë,
– Hudhra,
– 2 vezë,
– Thërrmija buke,
– Parmezan,
– Qepë,
– Mish viçi i bluar,
– Domate,
– Salcë,
– Pure domatesh,
– Gjizë,
– Origano,
– Djathë mocarela.

Shikojeni videon dhe mësoni se si ta gatuani këtë pite të shijshme, transmeton Telegrafi.