LAJMI I FUNDIT:

Pierce Brosnan dhe djali i tij pozuan së bashku dhe mahnitën fansat

Pierce Brosnan dhe djali i tij pozuan së bashku dhe mahnitën fansat
(Foto: Instagram/paulandshark)
Reklama

Aktori Pierce Brosnan dhe djali i tij i vogël, Paris, realizuan një fushatë të përbashkët për markën e modës, Paul&Shark.

70-vjeçari, i cili deri më tani ishte ambasadori i këtij brendi, tash e ka përfshirë edhe djalin në fushatë.


Me këtë rast, për fushatën e re, babë e bir veshën disa nga kombinimet më ekskluzive të modës nga koleksioni Paul&Shark ‘vjeshtë/dimër 2023’.

Ky koleksion ka një fokus në ‘elegancën e sofistikuar’ me lesh kashmiri italian, pulovra leshi të thurura dhe këmisha të buta pambuku.

Agjenti më i famshëm sekret në botë 007 duket mirë madje edhe me një kostum rozë
Lexo po ashtu Agjenti më i famshëm sekret në botë 007 duket mirë madje edhe me një kostum rozë

Fotot janë realizuar në Itali, ndërsa fushatën e kanë quajtur “Historia e Babait dhe Birit” dhe kanë gëzuar fansat me bashkëpunimin e tyre dhe faktin që dukeshin të natyrshëm.

(Foto: Instagram/paulandshark)

Ndryshe, 22-vjeçari Paris është djali më i vogël i Pierce Brosnan dhe gruas së tij, Keely Shaye Smith, ndërsa më parë ka deklaruar se babai i tij është burimi më i madh i frymëzimit për të. Djali i madh i aktorit, Dylan (26 vjeçar), është muzikant. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Kalo në kategori